pondělí 31. října 2016

• Deník vysokoškolačky • Ztracená

Dejte mi levanduli, potřebuji se vymeditovat.
Začínám se školy bát. Občas si přijdu vážně hloupě. Jako druhačka mám mít velké množství informací podtržené ještě větším množstvím informací a přijde mi (možná nejenom mně), že nemám ani zlomek těchto informací. Čtu, čtu věci do školy, čtu sekundární literaturu do školy, čtu prózy, co mě baví,... a stejně si přijdu jako mamlaska. Asi jsem přetažená.
Další poznatek související se školou, mající velkou hodnotu, páč mě vysosává, je kolej. Kolej zatím nemám, díky mé prokrastinaci a nevědomosti, takže dojíždím. Vracím se skoro každý den večer, úplně vyšťavená jako citrón. V rozvrhu mám někdy cca tříhodinovou prodlevu mezi předměty, takže libovka. S příchodem zimy a již skrz na skrz prolezlými sekáči, bude zabavení se těžším a těžším úkolem. Ale ne, já si tu kolej určitě vytuním, než přijdou ty nejkrutější mrazy.
A aby toho nebylo málo, byla jsem teď pár týdnů v nadvládě nemoci, takže doháním, co jsem zmeškala, za absenci mám resty, které se neomlouvají ani nemocí.

Pracuji na ultra mega pozitivním přístupu - vše zvládnu, vše bude dobré, jsem prostě super lady, se sklonem k velkému prožívání záporného jepičího života.


Právě nezajímavě unavená

2 komentáře:

 1. Já si přijdu permanentně blbá, takže se neboj, že bys takovou krizí procházela jen ty. :-) A vůbec jsem ráda, že se snažíš myslet pozitivně. Jen do toho!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čím více víme, tím více propadáme krizi, že vlastně nic nevíme...

   Sokrates:
   „Čím míň toho vím, tím víc se učím.
   Čím víc se učím, tím víc toho vím.
   Čím víc toho vím, tím víc toho zapomenu.
   Čím víc toho zapomenu, tím míň toho vím. Tak proč se vlastně učím?“

   Jen takové malé filosofické okénko. :D
   ...
   Můžeme to brát tak, že naše sebekritika je známkou sebereflexe a postupného zlepšování, vývoje,... takže jsme vlastně chytré, úža, epesní,... :D ***
   Děkuji, Taychi, jsi moc milá, přeji ti jen to nekrásnější! ***

   Vymazat