čtvrtek 17. září 2015

- Ne - Módní Lady

Sledujete někdo nějaký módní blog? Z řad holek slyším monstrózní "No, jasně!" a ze skupinky kluků, spočívající se na prstech jedné ruky "No, to víš, že jo... celej žhavej..." 
... uznávám, tento článek bude spíše pro holky, mající více v malíku módu, oblékání a vcítí se lépe do mé módní skříňové krize a tak... ale kluci, prosím, nepřestávejte číst :D

Mám potřebu se vyjádřit k mé momentální situaci ve skříni. Dvěma slovy - učiněný chaos. Hlava na hlavě. Sodoma gomora. Přetéká. Když se snažím třídit, nejde to. Jako mám nepořádek často v hlavě, tak i má skříň je taková. Celkem se v ní vyznám, no... ale to "celkem", že... -_- Obdivuji pořádné a vyrovnané lidi...
Podle feng-šuej je naše bydlení odrazem naší mysli a držením zásad bychom měli nastolit osobní harmonii. Téhle filosofii já fandím, má představivost vidí, jak mám srovnané oblečení, věci v pokoji... bohužel... realita je drsná a já se tady dívám na kopici oblečení, která vypadla před cca pěti minutami ze skříně, kdy se má maličkost snažila uklidit čerstvě vyprané prádlo.

Jako mladá žena (dvacet let je už dost na to, označovat se veřejně za mladou ženu a tuze se mi to líbí *šibalský úsměv*) nemající u prdky, jestli si vezme na sebe pytel na odpadky nebo nový kabátek Coco Chanel (kdyby ho ovšem měla...), snažím se snažím vypadat alespoň trochu hezky. Moje základní oblékací mantra zní: cítit se dobře. Což v praxi znamená oblékání za účelem mého dobrého, ne-li skvělého pocitu, pohodlnosti a účelnosti (kdy se kam oblékám). Módu mám ráda ♥

Jako studentka neoplývám moc penězi. Miluji second handy a nebojím se to říct. Když se mi zalíbí něco dražšího, například ze Zootu, kde se ty ceny pohybují na mé peněžní poměry dosti vysoko, skoro okamžitě si kup rozmyslím = chystáš se přece na vysokou, "Nektarinko", neblbni, ty peníze musíš vložit jinam.
Nevadí mi pořídit si lehkou bundičku bez knoflíků za pět korun a ty knoflíky si tam přišít. Nevadí mi koupit si trochu oprýskanou kabelku za dvacet korun a opravit ji. Ty věci mají svůj příběh, svou historii, nejsou pouhým kusem oblečení, doplňkem. Nazvala bych to "recyklo-módou", kde si s oblečením a doplňky hraji, dostávám do nich svůj příběh, svůj kus sebe.Noste na sobě vše s radostí, hravostí a smyslností :)

Vaše módňo-vášnivá blogerka

2 komentáře:

 1. Nakupování v sekáčích je úplný ráj! :3 Vždycky, když něco sháním, jdeme nejdříve po sekáčích. A jinak taky preferuji pohodlnost, ale přitom určitě dokážu být krásná. :-) Moc se mi líbí triko!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To teda!! :D*
   ♥♥♥
   Je úža, nosím ho strašně ráda a světě div se - je ze sekáče! :D

   Vymazat