neděle 20. dubna 2014

$ When I need mobile $

"Opravdu ho potřebuji?" - otázka, která mi nedává dlouhou dobu spát. 
A odpověď? Ano, potřebuji ho chtít, takže ho potřebuji.

Tenhle (pro drtivou většinu, normálně smýšlejících lidí) nesmyslný monolog, je v mé hlavince, téma number one. Evička chce nový mobil. Nový, extra "vytuněný" mobil. Ne, nic, až moc extra, ale ani ne, moc málo. Takže u mě normální stav.

Money, money, money... potřebuji nějakého sponzora, dotující mé potřeby a touhy. Počítám, že cca padesát miliard by mohlo stačit. Jinak to nevidím.
To je koupení tutoho a támhletoho, no, a má maličkost jen přihlíží, jak se její osobní, peněžní prasátko vycucává z rezerv. Je to se mnou těžký... obhajovat se nemohu, protože všechno "cáluji" dobrovolně (, ale krk bych za to nedala, možná, že mě ovládá nějaký mimozemšťánek v hlavě a podvědomě mě nabádá: "Kup si to! Kup si to!").

Přiznávám bez mučení: jsem shopaholička. Ale uklidňuje mne zjištění, že nejsem na této planetě, s touto závislostí, sama. Jo, a také mě uklidňuje to, že Rebecca z oného filmu utrácela daleko horentnější sumy, než já. A měla na krku Derecka "Smíta", toho exekutora, což mě se vůbec netýká. Utrácím tak, že mi nic nezbude. Půjčky já zásadně neuznávám, jen v případě největší nutnosti - když si vezmu chytře peníze na cestu do školy, nikoli ze školy, tím pádem mi někdo musí půjčit = nutnost dostat se domů = půjčka nevyhnutelná.

destroy what destroys you.

Děkuji Vám, že jste tu se mnou! ;)
... a děkuji, že rádi čtete mé články! :**

Mějte se krásně a nádherně zároveň
a ať vaše pozadí přežije zítřejší nášup :D


PS. "čekuj mě" :D : FB - Ask - Bloglovin

4 komentáře:

 1. Mobil... v dnes to nahrazuje snad úplně všechno. Sehnat mobil čistě jen na volání s tlačítky jde jen horko těžko. Modlím se, aby můj mobil žil ještě hodně dlouho. Ne že bych neuměla s chytrým telefonem, ale mám pořád ráda tlačítka a nepotřebuji, aby můj mobil uměl tolik věcí. Na ostatní věci mám přece počítač. :.-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... taky nejsem úplně přívržencem "přechytralých telefonů"... nevím, ale přijde mi, že tady zase hraje roli naše konzumní společnost, která chce mít pořád něco lepšího a lepšího, výkonnějšího a výkonnějšího a chytřejšího a chytřejšího,... zkrátka chceme více a více.
   Právě proto, nechci, až moc chytrý, ale ne, ani moc vychytralý :D ... chci mobil, se kterým budu spokojená, využiji jeho funkcí, bude mi věrně sloužit a bude pořád při mě :D

   = a proto je pro mě nesmírně těžké sehnat pro mě ten "nej" :))))

   Vymazat
 2. Tak já mám to štěstí, že shopaholička nejsem. :-D Jen když jsem v knihkupectví, tak bych ho vždycky nejradši celý vykoupila. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... jsi opravdu šťastlivec, Infinity :D ... není to vůbec nic záviděníhodného... :D :D

   ... -_- ... ano, ale knihy... i ty se dají počítat do shopaholismu...:D ... takže... ;) :D
   :*

   Vymazat