úterý 28. února 2012

Ty jsi ale vyrostla!

Na tuhle větu jsem hrozně alergická!! Slyším ji minimálně jednou týdně. Mám přes 170 cm. Nikdy jsem se nesetkala s tím, aby mě někdo kvůli mojí výšce urážel. Zkritizovali mě už za hodně věcí, ale tohle (asi) vynechali. Naše generace je prý vyšší, než byla ta před námi. Nevím, jestli je to úplně plus, ale mínus taky ne. Byla jsem u kadeřnice, a když jsem byla už ostříhaná, tak mi chtěla sundat takovýto, co máme zavázaný okolo krku a aby to mohla rozepnout, musela si stoupnout na špičky. Na svojí obranu, to ona byla docela malá. Ptala se mě, jestli nedělám modeling, hodila bych se prý nato. Spousta lidí mi už říkala, že bych mohla dělat modelku nebo jestli nehraju basket. Tak pro všechny: basket nehraji a modelka nejsem, ale proč to nezkusit. Modeling, ne basket na sport jsem úplně levá. Být vysoká má výhodu třeba v sundávání věcí z horních poliček. Pro někoho možná prkotina, ale pro lidi malého vzrůstu docela zapeklitá věc. Vždycky mi spíš vadilo, jak zvrchu se na některé dívám. Bojím se, že pak mají pocit, že jsem celkově výš než oni. Tak třeba u kluků mi přijde vysoká výška hrozně super. Ne protože jsem sama vysoká (no dobře, možná, že jo), ale protože kluk má být ochranitelsky vyšší. Šla jsem po ulici a naproti mně šel párek - holka tak 160 cm a kluk tak okolo 180 cm. Jenom ta představa je k usmání, ale láska přece nezná mezí.

Zajímavosti:Vědci zjistily, že velcí lidé dosáhnou většinou vyššího postavení mež menší nebo, že se vlivem globálního oteplování budeme zmenšovat. Za co všechno nemůže globální oteplování.
                                         

2 komentáře:

  1. taky jsem vyšší než lidi kolem mě, ale vůbec mi to nevadí :) beru to spíš jako přednost - takhle dlouhé nohy má málokdo :D:P a s modelingem na mě rodina chodí už od mala, ale jsem docela stydlivka - takže nic pro mě :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ty se máš že máš přes 170 cm! Já mám 168 potřebovala bych trochu povýrust ale nak se to seklo

    OdpovědětVymazat