středa 9. července 2014

Holiday time, our time

Ahojte, drazí :))
A máme tu prázdninový čas, plavky na sebe, nanuk do ruky a jedeme bomby! :D
... i když... dnešní počasí teda vůbec nepřeje... já měla tento článek už napsaný ze začátku prázek, po mých narozeninách, promiňte, neberte to jako buzeraci špatného počasu-nečasu. :D


Nesedět doma, užívat si... jo, to si plním. Tedy, snaha je a obrovská. Opravdu nechci své "poslední" prázdniny, jako takové, promarnit, s tím, že na mě čeká náročná příprava na vysokou školu a zkoušky z dospělosti. I když bych neměla na učení vůbec myslet, nemohu si to dovolit. Přípravu, ani na jedno, nechci podcenit. Na druhou stranu jsem se podívala zatím jen na jeden předmět, za což bych se měla stydět, ale nestydím a nějak mě to, nemohu jinak, než že mě to prostě se**re :D . 

Tyhle prázdniny jsou už od začátku legendární, mám vůli udělat snad cokoli, abych se posouvala dál a dál... životně :) ... Jeden z obřích důvodů, proč jsou tak úžasné, už od začátku, jsou moji přátelé. Nejen, že ti opravdu nejbližší, jako i počítám rodinu, jsou při mě a jejich narozeninová invaze 3. 7. na mé devatenáctiny, se zapíše do mé životní kroniky :D , ale i ti ostatní, kteří opravdu stojí za to... no, zkrátka miluji ty, co mě milují a ty, co miluji mě, miluji ♥ :D - nemyslím na nikoho z těch, co jsou okolo mě a jsou... necharakterní. Ty vypouštím, protože těmi se zabývat je, už vážně, na... pěkně velký, koňský prd :D . Radím Vám, drazí, dělejte to také tak ;))

Na nové články bych si čas opravdu udělat teď měla. Vím, jsem v přidávání strašná, slyším Vás až sem: lemra jedna, líná jak lenochod, co si to dovoluje pořád slibovat a neplnit,... :D ... já vím, vím, jen prostě jsem bohém, no, jsem divná, jsem prostě taková, ale takovou mě máte rádi, ne? ;)) :D ... nekonvenční, nepředvídatelná (jak se to vezme), zrzavá lady s nádechem tajemna... :)

Miluji Vás!
Vaše, ne, nějak extra, ale přece jen svá
blogerka

4 komentáře:

 1. bez plavek! :D přípravu si udělej zábavnou, je to důležitý:) taky se chci posunout dál

  OdpovědětVymazat
 2. Tyjo? já už se obávám dnu, kdy to budou moje taky poslední prázdniny. :D -_- zatím si je užívám jako správná středoškolačka- jíst, koukat na seriály a spát. A nebo pak všechno najednou.
  moc hezká fotka, mimochodem!! ;))

  OdpovědětVymazat
 3. Super fotka! :)
  Ja si prazdniny este uzivam kym sa da (dokoncila som 9.rocnik) :D avsak dost sa bojim potom co bude po prazdninach :D esteze existuju priatelia (aj ked je ich v mojom pripade dost malo) :))

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný vlasy. Nu taky se snažím si prázdnin užívat, když už není nic, co bych dělala mimo domov, tak se doma snažím aspoň cvičit(chtěla jsem každý den, ale pak jsem to zkrouhla na: Pokud jsi celý den doma, cvič, pokud někam jdeš, nemusíš). :-) S tím kašláním na bezcharakterní lidi, jedině doporučuju, víceméně to už nějakou dobu provozuji a opravdu život se lepší. :D

  OdpovědětVymazat