středa 12. června 2013

Myšlenkový pelmel

Mé největší přání? Spát, spát s spát. Nic víc, nic míň :D
Začíná mě nesmírně unavovat řešení čehokoli, co vyřešit nemohu, takže jsem se zařekla, že na to slušně řečeno prdím :D
Jinak mě docela šokovalo, co jsem četla v jedné diskuzi ohledně jednoho módního blogu. Je jasné, že ne každá fashion blogerka může utrácet měsíčně horentní sumy za nové outfity a přidávat v nich nové příspěvky. Řekla bych, že to asi musí být jasné každému. Ale je zajímavé, že není. Spousta lidí si tam stěžovalo, že je blogerka nudí tím, že má na sobě dvakrát po sobě stejné oblečení a že chtějí konečně něco nového. Takže to vidím tak, slečna si asi založí účet na který ji budou denně chodit miliony na nové kousky a všichni budou šťastní :) Já vážně nevím, co někteří lidé blbnou... :D

"Hloupí člověk by udělal nejlépe, kdyby mlčel. Ale kdyby věděl, že má mlčet nebyl by tak hloupý."
Čínské přísloví


2 komentáře:

 1. Na semináři o blogování jsme tohle právě řešili. Když si vezme blogerka víckrát jeden kus oblečení je to špatně, ale když má všude samé nové hadry je to špatně, protože se jí neopakuje oblečení a nemůžou hledat inspiraci a poté se řeší kolik dostává kapesného (výplaty) kolik má asi těch věcí, atd..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se o tom diskutuje :)
   Já vím, je to s lidmi strašně složité. Vždycky si najdou něco, co můžou poplivat a zkritizovat. Jak to asi ve světě půjde dál?
   Některým typům lidí asi nikdy neporozumím...

   Vymazat