sobota 6. dubna 2013

VICHY a oči ♣

Snad každá z nás zaregistrovala reklamu v televizi novinku od společnosti Vichy - Liftactiv Serum 10 a má mise spočívala v tom, že jsem ji na sobě vyzkoušela :)


Co má na svědomí podle štítku:
Vrstva proti vráskám a na zpevnění pleti. Výsledek je zřejmý už po 10-ti minutách, Pokožka vypadá jako kompletně proměněná: vrásky se zdají redukované, pokožka je na dotyk jemnější, sametově hebká, póry se zdají zmenšené. Formule je obohacená o 10% Rhamnózy, přírodní aktivní látky působící proti stárnutí. Za 1 měsíc je dosažený dlouhotrvajíci liftingový efekt, vrásky jsou vyhlazené, póry zmenšené, pleť je rozzářená.

A co na to moje maličkost:
Je docela spokojená :) Všimla jsem si, že spousta dívek v mém věku (stejně jako já, nojo, zase nepatřím mezi ty šťastnější :D) již trápí (nebo taky ne, záleží úhel pohledu :D) vrásky okolo očního okolí, nejčastěji pod očima. Mám z toho strašný vítr, i když by se jakékoli krémy proti vráskám měli používat až po dvacetinách, kdy pleť začně pomalinku ztrácet největší elasticitu, tak si myslím, že okolo očí by se měla udělat vyjímka. Kůže okolo očí je celkově citlivá, nejcitlivější na obličeji a proto ji patří speciální péče. Samozřejmě si nejsem zcela jistá, že nedělám nějakou chybu, ale moje cítění mi říká, že ne ;) Ale zpátky k produktu: je ve stavu bílého, až čirého chladivého gelokrámu, nádherně se roztírá a vstřebává. Jeho funkcí by měla být i péče o řasy, ale nějak se mi to nezdá :), nepřijde mi, že jsou řasy nějak "vylepšenější", ale možná, že je to proto, že mám řasy celkově v pohodě :)

PS: poznámka - optat se někoho (nejlépe odborně vyškoleného) na celkovou péči o oční kolí :D

 

Námi všemi známá propagace v TV :)
 

12 komentářů:

 1. i ve dvaceti mi příde že na krémy na vrásky je dost brzo, za chvilku by člověk vypadal jak můmie :D a s těma řasama a i celkově s pletí mi příde jako blbost pociťovat rozdíl hned po prvním použití :D nevim recenze podložené testerama mi přídou dost blbé a neoběktivní :D tedy když nejde o nějaký třeba make-up ale posuzovat takle krémy, no nevim, nevim :D
  PS: jen můj názor :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak asi víš, tak krémy na vrásky jsou PROTI vráskám a tudíž je největší efekt, když se používají jako prevence. Díky problémům se spánkem jsou mé oči a oční okolí zatěžovány velmi, každý krém, který dokáže alespoň trochu očím ulevit je pro mne výhra. Samozřejmě, že se nemůže používat na celý obličej, na mladou pleť, všichni víme, jak dopadla chudák, dnes známá, britská modelka. Je jasné, že jsem produkt nepoužila jen jednou, to dá rozum. Recenze díky testerům je snažší a dostupnější artenativa testování výrobků po celém světě.

   Vymazat
  2. Já tedy nevím jak ty, ale já bych se nikdy nestyděla podepsat pod svůj názor...

   Vymazat
  3. Jé páni za info, asi to bude divný ale vim že krémy na vrásky sou proti vráskám :DDDD divný co? :D
   Tyhle testery v boji proti vráskám jsou docela na prd, protože výsledek pocítíš kolikrát víc jak po měsíci. A není to dobré, protože si pleť zvykne na kolagen a podobné složky a přestane se vytvářet kolagen v pleti.
   Ale tak jestli chceš ve 30 vypadat na 45 tak to je jen tvá věc :)
   jéé promiň, zapomněly sme že to nesnášíš :DDD
   s velkým vráskovým pozdravem tvoje Misstičky :)

   Vymazat
  4. Že si nedáte pokoj... takhle se pořád ztrapňovat...

   Vymazat
  5. Misstičky :*6. dubna 2013 23:59

   Příště doporučuji si nabrat více testrů v lékárně, aby jsi mohla popsat účinek. :)
   A zlatíčko, nediv se že že zatěžuješ oči a oční okolí když tu takle dlouho vysedáváš :) a když už teda tak si na to aspoň nestěžuj :)
   A doporučuji místo testerů okurkové masky :) jsou zdravější :D
   A utíkej spát ty šmudlo :) :DDD

   Vymazat
  6. Páni... přes monitor poznat, jak dlouho sedím u počítače... máte asi nadlidské schopnosti nebo nevíte koho by jste mohly poučovat.
   Být na vašem místě, tak o vysedávání u počítače radši vůbec nepíší, protože pořád kontrolovat odpovědi je docela divné.

   Vymazat
  7. Misstičky :*8. dubna 2013 14:45

   Ano, máme nadlidské schopnosti a jsme rády, že si to poznala a že v ně věříš taky :)
   to bude tím že tvůj blog taaaak milujeme :* :D

   Vymazat
 2. Já mám vichy ráda:)

  Zvu tě k sobě na giveaway http://by-anett-s.blogspot.cz/2013/03/jarni-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já také :)
   Tedy když se k nějakému výrobku této značky dostanu ;))
   Ráda se zapojím, alespoň zase nějaké vzrůšo :D

   Vymazat
 3. Pěkný blog!:)

  Právě na mém blogu probíhá giveaway o balíček kosmetiky a překvapení! Budu ráda, když se zapojíš:)

  OdpovědětVymazat