neděle 24. února 2013

Rihanna a její kolekce s River Island

Oficiální cover
Rihanna má v rukávu hodně, ale hodně věcí, kterými nás všechny může neustále překvapovat. To platí i u její spolupráci s britskou oděvní značkou River Island.
Letošní Londýňský týden módy měl určitě na triku spoustu skvostů nadcházející sezóny podzim/zima 2013, ale ty, pod které se podepsala samotná Rihanna, patřily bezesporu k těm nejzajímavějším a nejočekávanějším. Která z nás by nechtěla na sobě nosit kousky samotné Rihanny? Líbilo se mi, jak řekla, že kolekce je určená pro "drzou holku, která má osobnost".
Slavnostní představení se konalo v sobotu 16. února v Old Sorfing Office, při London Fashion Weeku. Do oficiálního prodeje by se měli dostat 5. března. 
Musím uznat, že když se umí podnikat... za celkovou spolupráci si inkasovala v přepočtu 800 000 liber. WOW! Ovšem někteří kritici jsou zděšení a myslí si, že žádný model není tak k ohromení, ale na druhou stranu zase někteří její debut chválí za to, že se některé modely dají nosit i běžně v ulicích.
Mě osobně se některé věcičky upřímně líbí a dost si umím představit, že bych je běžně nosila. Ale například to síťované bych, ale opravdu nemusela ;)
Mrkni na to, líbí?
 


 

3 komentáře:

 1. Mě se to moc líbí :) třeba ty kalhoty jak má ta černoška v předposledním obrázku jsou skvělé :)
  Moc moc prosím sdílej to video dál :) na facebooku, na blogu, twitteru kdekoliv moc prosím. s kamarádkou se snažíme točíme parodii na Stmívání ságu, vše si platíme ze svého a chceme, aby závěrečná podoba co bude na internetu v červenci měla spoustu slédnutí a aspoň nějakou odezvu na naší práci. :)
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OpyV7FaYboE

  sushiclips.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. BTW: je to jen můj dojem nebo je Rihanna čím dál tím hezčí??

  OdpovědětVymazat
 3. Great Blog!

  Would you like to follow each other on GFC?


  Vivianista.com

  OdpovědětVymazat