neděle 10. února 2013

BB cream Nude Magique

Měla jsem to štěstí a narazila jsem v časopise na vzoreček od Lóreál Paris na jejich "bíbíčko". Dlouho jsem neváhala a vyzkoušela ho. A tady jsou mé krátké, ale výstižné dojmy.

Co má na svědomí podle štítku:
Vědecké poznatky o pleťi společně s odbornými znalostmi z oblasti péče pro vytvoření dokonalé nahé pleťi. Výsledkem je efekt nahé pleťi. 
- 24 hodin hydratace 
- bezchybná pleť díky krytí s efektem "druhé kůže" 
- efekt nahé pleťi díky lehké textuře, která není mastná, perfektně se absorbuje a nevytváří dojem masky 
- antioxidanty a UV ochrana

Jak to vidí moje maličkost:
BB je velmi příjemný a opravdu se snaží splynout s pleťí. Ale opravdu jenom snaží, protože je na mě trošku docela "oranžáda". Nevím, ale spoustě lidem se Nude přispůsobil barvě pleťi, mě zkrátka ne, no :). Každopádně si myslím, že se opět (jak už to u drogérkových "BB" bývá) nejedná o pravý asijský BB Cream a to, co by měl pravý asijský BB splňovat se nedostavilo. Musím ale uznat, že krycí schopnost není nějak valná, ale dá se to u mě, celkově jsem byla sjednocena.
Má strašně zvláštní konzistenci. Nejdřívě je bílý a po nanesení se změní na vrstvu zaschlé tekutiny. No, žádný zázrak. Někomu s tmavším odstínem pleťi než mám já může vyhovovat, každý máme jiné potřeby a přání, že? :) 
Zajímavý trik s tím, že je nejdříve bílý a potom se zabarví, ale jinak nic moc. Zkrátka další náhražka pravého asijského BB Creamu. Dívala jsem se na cenu a ta mě docela dostala. Je strašně, ale strašně přemrštěná!

Před rozetřením

Po rozetřeníA nakonec jedna superextraroztomilá reklama na jeden BB Cream :)C718a6d7d09a6b12_002002_large

12 komentářů:

 1. Great blog, so I'm a new follower =)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny ty BB creams už mi lezou krkem, nebo lépe řečeno všechny ty napodobeniny, nechápu proč tu máme tak tmavé odstíny, většina z nás je porcelánových :D. A byla bych moc ráda kdybyses podívala na nový článek na mém blogu a napsala tam názor, děkuju :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně s tebou souhlasím, všechny ty BB z drogérií jsou na jedno brdo a stačilo plýtvat penězi "jen" na ten od Garnier a už bych do žádného takového BB nešla :(
   Děkuji ti moc za komentář :)
   Ráda se na tvůj článek podívám :)

   Vymazat
 3. jak tam píšeš že ,,Nejdřívě je bílý a po nanesení se změní na vrstvu zaschlé tekutiny." tak takle přesně se má BB creams chovat :) a navíc by neměl ani nijak extra krýt ;) prostě jenom sjednocuje pokožku :)
  jinak sem se chtěla zeptat v jakém časopisu byl? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale podstata BB hlavně je, že absolutně splyne s pletí a odstínově samozřejmně naprosto sedí.
   Byl v ELLE :)

   Vymazat
 4. Výborně, alespoň si ušetřím pár korun :) Mám hodně světlou pleť a vypadala bych jako pomeranč :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jsem mohla zabránit katastrofě :)

   Vymazat
 5. Já celkově BB creams nepoužívám, ale jak tak pročítám ostatní blogy, asi to žádný zázrak není. Pěkný článek.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechny bych neházela do stejného pytle ;) Ono je bohužel strašně velký rozdíl mezi pravými asijskými BB a náhražkami z drogériích :(
   Děkuji moc za pochvalu :)

   Vymazat
 6. BB krém nepoužívam, ale počujem o ňom stááále! A fakt vyzerá dosť oranžovo, na tu moju "mŕtvolnu bledosť" to by som vyzerala :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, že to bývá chvilkami až otravné :D, ale BB je prostě všude okolo nás no :D
   Jinak ti úplně rozumím, také mám problém, že jsem bledule obecná a sehnat něco, co nebude vypadat na mě jako oranžáda je nadlidský úkol ;) :)

   Vymazat