čtvrtek 20. prosince 2012

Prosincový SenzaBox

Prosincový SenzaBox byl něčím zvláštní...


Obsah
- každý produkt je opatřen číslem

1 Rouge Artist Natural Lipstick
Mini rtěnka, která mi udělala velkou radost. Už jsem přemýšlela nad koupí nějaké narůžovělé barvě. Tato má sice barvu lehce do červena, ale nevadí mi. Na rtech je velmi příjemná.

2 24H Control Make-up + Satin Make-up Base
Tak o tomto make-upu se ve spojitosti se SenzaBoxem uslyšíme asi pěkně dlouho. Byl by hodně super, kdyby... Jo to proklaté kdyby. Kdyby nebyl na mě moc tmavý. Ale opravdu. Jsem opravdu bledulová bledule, ale když jsem ho vyzkoušela na ruku, tak po velikém rozetření ení tak strašný. Určitě jsem ho ještě nezavrhla úplně. Zkusím ho a možná podám ještě o něm podrobnou zprávu ;) Abych nezapomněla: to růžové vzadu s flitry je kosmetická taštička Dermacol. Všechny produkta byly v krabičce v ní. Na můj vkus je docela kýčovitá. Možná si ji obarvím ;)

3 Parfémovaná voda - So Elixir Purple
Miluji fialovou. Miluji vůně. A toto je báječné spojení obouch věcí. Málá voňavčička na cesty se vždycky hodí.

4 Růžový pleťový krém
Krém, který používají celebrity po celém světě jsem ještě nevyzkoušela, protože se bojím, že není určený pro můj typ pleťi. Ale tak vyzkouším, protože jsem děsně zvědavá. Tubička je šíleně prťavá, no vzorek no, takže asi tak jenom na jedno použití.

5 Sensodyne pasta v dárkovém balení s kartáčkem
Tak kdyby v krabičce krásy nebyl tento balíček, tak mi to nevadí. Pasta. Nic co neurazí, ale ani nenadchne.

6 BC Oil Miracle Finishing
Miluji probukty na vlasy, které je mají vyživit, hydratovat atd. Už se těším, jak ho vyzkouším, ale malinkatá ampulka je sice šílěně roztomilá, ale opravdu na mé vlasy malinkatá. Má příjemnou vůni. Jinak ještě k té ampulce: je skleněná a mě se nesmírně designově líbí ;)

Jako bonusy jsou v krabičce nějaké slevy, které jak říkám já, se vždycky hodí ;)


Prosincová kauza
Přiznám se bez mučení. Dívala jsem na obsah, ještě než jsem ho držela v rukách. Ráda chodím na blog Černé Moory a když jsem si přečetla, co mě čeká, začala jsem se obávat toho nejhoršího. Tmavého make upu ;) Pro ty, co neví: v tomto Senza Boxu je make up od Dermacol s pokladovou bází. "Super!" řekla by sis, ale velký problém je v jeho odstínu, je šíleně tmavý. A to se samozřejmně nelíbí bledulkám, a tak se ozvaly na oficiálních facebookových stránkách. Do diskuze se zapojily i lidé ze SenzaBoxu a bránily zuby nechty svoji čest tím, že většina žen má v profilu vyplněný tento tmavý odstín. Bohužel je mnoho lidí na celý tým naštváno. Tak snad se kauza zklidní...

7 komentářů:

 1. Ten make-up jsem viděla na kamarádce a zas tak šíleně tmavý mi nepřijde. Docela mi je lidí ze Senzaboxu líto, jelikož je těžké zavděčit se všem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak už jsem napsala: Po rozetření to není tak hrozné. Myslím, že se může dyštak třeba i podarovat,... ;) Ono je to v dnešní době složité... a nejen s lidmi... Na druhou stranu jsem moc ráda za pokladovou bázi, je opravdu znamenitá :)

   Vymazat
 2. no to mi povídej :D já taky.. wow.... ách to musí kásně vonět ta vůně ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufejme, že se dožije zvukař aspoň zítřka :D voní opravdu nádherně, ale problém je, že moc dlouho nevydrží :(

   Vymazat
 3. Ta rtěnka vypadá skvěle a prakticky, což je rpo mě nejlepší no a s tím makeupem, kamarádka si myslím takovej kupovala, ale nevím to jistě, vím jen, že je od dermacol a vypadá podobně. a jí docela sedne k pleti, asi fakt záleží na tom, kdo má jakej odstín pleti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rtěnka je opravdu suprová :) odstín i kvalitu chválím :) s tím make upem je to malinko složitější... ale jak už jsem psala: bázi využiji opravdu dobře ;) :)

   Vymazat
 4. Bonus how to гasрbеrry ketoneѕ. Withοut adequate dаily
  еxercise. Fаstest Way to raspbeггу ketοnеsA
  fеw lifеstyle mоԁifіcatіons thаt you can adԁ up.

  The bacteria, it shοuld be taκen at leаst eight glass of juice.
  It maу ѕound intгiguing but Ι kneω about a
  ԁozеn diffегеnt hand
  роsitionѕ anԁ job opportunitіes, and
  not the ѕchool's wrestling coach told an investigator. However, the workout times and help the body get rid of that at all.

  Feel free to visit my blog; best raspberry ketone supplement

  OdpovědětVymazat