neděle 25. srpna 2013

Zabiják blogu

Jak začít...
Prázdniny pomalu končí (tak to je začátek pěkně na pendrek, ale co naděláme, že? :)) a posledních pár dnů jsem se prala se zdravotním stavem, který mě brzdil snad ve všem. Je mi smutno s toho, že jsem určo nesplnila sliby, které jsem slíbila a které jsem nejspíš i většinu z nich zapomněla.

breakup quotes | Tumblr


 A teď už k nadpisu: nejspolehlivější zabiják blogu je podle všech možných průzkumů neaktivita majitele. Snad to není můj případ. Chce se mi zakřičet: "Počkejte! Neodcházejte! Ještě jsem neskončila! Mám spoustu fantazie, chutě a síly psát!". No........ je to docela prekérní situace :D

Je na vás, jestli mi svou přízeň zachováte a dál budete s nadšením očekávat novinky u mě a ve světě, očima dospívající holčiny, která má spoustu práce sama se sebou a miluje vše okolo sebe, lidičky, které ji mají rádi i přes její nedostatky, rodinu, která ji rozmazluje více, než si zaslouží a kluky, kteří snad pitomější být nemůžou.
things to do. | via Tumblr
Moc se omlouvám za svou nedůslednost.
Budu se snažit Vám to vynahradit ;))

Mějte se nádherně
Vaše kajícní se blogerka

4 komentáře:

 1. bloggerska kriza je strasna :D drzim palce nech ju prekonas! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc Moon :)
   Podpora čtenářů je úžasným hnacím motorem :)) ;)

   Vymazat
 2. Podívej na mě. Já psávala někdy i dva články denně a dnes jsem ráda za čtyři za měsíc. :-D Já si počkám na každý článek, který vydáš. Klidně i tři týdny. O to více si ho užiju :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všimla jsem si, že tvůj poslední článek čtu po několikáté :D
   Časový pres je strašná věc :D
   Děkuji moc :) Jsi opravdové zlatíčko :* :))
   Každý tvůj komentář mě pohladí... :)

   Vymazat