pátek 17. února 2012

Ahoj všem :)

Ahoj všem :) Jsem holka co musí zkusit všechno, takže proto píšu tenhle blog. Chci, aby ty co nenajdou u nikoho pochopení viděli, že nikdy neni tak hrozně jak se zdá. Znám to. Taky si někdy připadám nedoceněná, zbytečná atd. Někteří lidi se k nám dokáží chovat tak, že začneme přemýšlet nad tím, co je na nás tak špatnýho proboha. Na nás nic. To ty, co se k nám tak chovají nedokáží ocenit naši skvělou povahu. Takže už žádný mindráky, jasný? :) Když se budeme držet těch, kteří nás mají rádi, všechno bude lepší. Postupem času tady hodlám všechno zlepšovat a když mi sem bude někdo chodit i kdyby to byl jenom 1 člověk tak budu psát dál a dál :) Mějte se fajn a ne dobře, protože dobrý je za 3  ;)


                  4240047141_96273b7287_large

2 komentáře:

  1. Jé, ty seš krásnej optimista.. :) :D Toho se budu držet... :) Vždycky, když mi bude blbě, přečtu si tenhle článek.. Dík už jen za to, že jsi ho napsala. :) Já sem rozhodně chodit budu, tak piš piš piš!! :) :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. to je od tebe moc krásný :-) děkuji ti moc :-) vážím si toho :) a já si zase moc ráda budu číst tvůj nádherný komentář :-)

      Vymazat